Logowanie

Aktualności

Drugi mecz kolejki wiosennej

• autor: ksadmin, 2017-03-18 22:50

W dniu dzisiejszym, przy dosyć mokrej aurze, na boisku przy ul. Sosnkowskiego rozegraliśmy mecz z zespołem SEMP Ursynów. Tempo meczu zostało narzucone na samym początku przez przeciwnika, który w 3 minucie jako pierwszy zdołał celnie skierować piłkę do naszej bramki. Walczyliśmy broniąc wyniku, jednak jeszcze przed końcem pierwszej połowy straciliśmy kolejnego gola (39 minuta), schodząc do szatni z wynikiem 0:2. Po przerwie, kiedy wróciliśmy na boisko Traktorki dawały z siebie wszystko, widać było zawziętość. W 43 minucie Mateusz Ostrowski został sfaulowany w polu karnym, co zamienił na pięknie strzelonego gola zmieniając wynik na 1:2. Ostatnią bramkę w meczu strzelił w 77 minucie Wojtek Drach, trafiając do siatki przeciwnika po minucie wejścia na boisko. Niestety mecz obfitował w kartki: żółte dla Michała Drabika, Patryka Zakrzewskiego oraz dwie dla strzelca jednej z naszych bramek - Mateusza Ostrowskiego, który zebrał tych kartek dwie, co równało się ukaraniem go przez sędziego kartką czerwoną.
Najważniejsze gratulacje jednak należą się Michałowi Ciszewskiemu, który obronił rzut karny, tym samym broniąc wyniku 2:2. Brawo Cisza!!!